Úložné systémy

KONTEJNERY

Kontejnery jsou vyrobeny z kvalitní laminované dřevotřískové desky o tloušťce 18mm a olepeny hranou ABS na korpusu 0,5mm, na čílkách zásuvek a půdě o síle 2mm. Kontejnery ve výšce stolu mají pro vyrovnání podlahové nerovnosti rektifikace a druhý základní model, mobilní kontejnery mají kolečka s brzdou.

Volitelný je stupeň zabezpečení kontejnerů a jejich výbava. Oba dva základní  typy kontejnerů lze zamykat centrálním zámkem se systémem stop-control, který proti převrhnutí nedovolí otevřít více jak jednu zásuvku. Ostatní se automaticky zablokují. Další variantní provedení je ze zámkem pro první zásuvku a nebo bez uzamčení.

Kontejnery mají kvalitní plastové zásuvky pro snížení hlučnosti ve velkoplošných kancelářích nebo zásuvky kovové. Výsuvy  u všech modelů jsou vždy celokovové kuličkové s dotahem.

Kontejnery jsou expedovány vždy ve smontovaném stavu.

SKŘÍNĚ

Všechny skříně jsou konstruovány s velkým důrazem na efektivní využití úložného prostoru s ohledem na pořizovací cenu a výslednou kvalitu. Dveře skříní, které vytvářejí design interiéru, je možno volit ve variantách křídlových dveří, posuvných anebo roletových.

Každý model skříně lze objednat ve dvou konstrukčních variantách zad. Základní model je s pevnými zády v barvě korpusu o tloušťce 18 mm lze použít i jako interiérový dělící prvek. Druhý  model ekonomický /E se zády 4 mm silnými v barvě korpusu pouze z vnitřní strany. Tento model je určený pouze k řazení ke stěně.

V naší nabídce naleznete skříně od výšky 750 mm ve výšce stolu -2OH, až po skříně vysoké 2155 mm -6OH. Police jsou silné 18 mm a polohovatelné v rastru 32 mm.

Skříň jsou se soklem a rektifikací na vyrovnání podlahové nerovnosti. Korpus i dveře jsou vyrobeny z laminované dřevotřískové desky o tloušťce 18 mm. Korpus je olepen 0,5 mm a dveře 2 mm silnou ABS hranou.

Skříně expedujeme ve smontovaném stavu. Na přání lze i v rozloženém zabalené v kartonové krabici.